Ismét a Határtalanul! pályázat nyertesei között a Vásárhelyi

kormany tamogatas

Iskolánk 2018 áprilisában pályázatot nyújtott be „Turizmus határok nélkül 2018-2019” címmel a Határtalanul! programra, melyben Erdély területén megvalósuló szakmai programra kértünk közel 3.000.000 Ft támogatási összeget.

A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. Határtalanul program osztálya 2018 decemberében értesítette a Vásárhelyit arról, hogy iskolánk 11.A és 11.B osztályos tanulói, - összesen 25-en - Erdélybe, Szovátára látogathatnak el májusban, áprilisban pedig Budapesten ismerkednek meg a határon túli magyar fiatalokkal tanulóink. Amennyiben bővebben kíván tájékozódni a nyertes pályázatokról, az alábbi linken megteheti ezt: http://bgazrt.hu/tamogatasok/hazai_tamogatasok/hatartalanul_program/hatartalanul_program_2018_evi_dontesi_listak/

A pályázatban azt vállaltuk, hogy mind a budapesti BGSZC Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnázium, mind a szovátai Domokos Kázmér Líceum környezetében felkutatjuk a 14-18 éves, középiskolás korosztály számára elérhető turisztikai, vendéglátóipari és kereskedelmi lehetőségeket.

Amennyiben a többet szeretne tudni a Határtalanul! programról, kattintson a következő linkre: http://www.emet.gov.hu/felhivasok/hat_18_02_hatartalanul_program/

Címünk

Budapesti Gazdasági SZC Vásárhelyi Pál Technikum

1212 Budapest, Széchenyi utca 95.

+36 1 278 30 60

Azonosítók

OM azonosító: 203061/021

Telephely kódja: 001

Írj nekünk!

titkarsag@vasarhelyi.info

Hasznos linkek